Családi vállalkozás vagyunk, régóta dolgozunk együtt a kollégákkal. Jó a hangulat a csapatban, de ennek ellenére egy-két embernél fásultságot tapasztaltunk. Sok helyről hallottuk már a coachingot, de bevallom nem igazán hittünk benne. A kollégákat családtagként szeretjük és úgy döntöttünk esélyt adunk neki. Néhány hét alkalmával örömmel tapasztaltuk, hogy lendületesebben halad a munka.


