A munkáltatóm küldött az első kozultációra. Nem hiszek az ilyen lelkizős dolgokban, vagy hogy a munkában ez hogy fog segíteni. De a második alkalomra már magamtól mentem. Motiváltabbanak érzem magam a munkában is és újra elkezdtem sportolni.